PROGRAM COLECTARE DESEURI DE MEDICAMENTE NEUTILIZATE SI/SAU EXPIRATE PROVENITE DE LA POPULATIE
Activitatea de colectare a deseurilor de medicamente neutilizate si/sau expirate provenite de la populatie se desfasoara dupa urmatorul orar:
VINERI, interval orar 12:00-13:00
Colectarea se realizeaza la sediul din str.Fantanii nr.3
PRECIZARI: deseurile provenind din medicamentele cu substante psihotrope si stupefiante nu se depun la sanatoriu, acestea se returneaza farmaciei de unde au fost achizitionate.